2013-08-11 Gento mieste (Belgija) vyko radijo bangomis valdomų laivų modelių pasaulio čempionatas, kuriame dalyvavo laivų modeliavimo būrelio mokiniai. Varžėsi daug dalyvių.  Vien kinai atsivežė 60 sportininkų, kurie iškovojo pirmas dvi vietas. Mantas Čeponis kartu su buvusiu būreliečiu Vilintu Kuru, šiuo metu gyvenančiu Didžiojoje Britanijoje, užėmė trečiąją vietą pasaulio pirmenybėse. Jie iškovojo bronzos medalius jaunių tarpe „Mini Eco“ klasėje. Manto brolis, 27 metų Donatas Čeponis, dalyvavo suaugusiųjų kategorijoje „Eco Expert“ klasėje  užėmė trečiąją vietą. Lietuviams tai tikrai didelis pasiekimas, nes ten jie dalyvavo tarsi mėgėjai tarp profesionalų.

Šitie pasiekimai būtų neįmanomi be Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro laivų modeliavimo būrelio vadovo Henriko Mališausko, kuris užaugino visus tris sportininkus.[nggallery id=117]