Balandžio 7 d. į Moksleivių saviraiškos centrą rinkosi jaunieji automodeliuotojai iš Kaumo, Šiaulių, Vilniaus ir Klaipėdos miestų. Čia vyko Lietuvos mokinių trasinių automodelių sporto varžybų „Lietuvos trasos 2018‟ III etapas. Dalyvavo 25 mokiniai. Su pačių pagamintais automobilių modeliais mokiniai startavo keturiose modelių klasėse – F1-24, INT-32, G-12, ES-24.

Valio! F1-24 ir G-12 modelių klasėse automodeliavimo būrelio mokiniai Dovydas Vaičiulis ir Lukas Šimkus laimėjo tris prizines vietas.

F1-24 modelių klasė:

1-ąją vietą laimėjo Dovydas Vaičiulis (Klaipėdos moksleivių saviraiškos centras, mokytojas Viktoras Greičius);

2-ąją vietą – Lukas Šimkus(Klaipėdos moksleivių saviraiškos centras, mokytojas Viktoras Greičius);

3-iąją vietą – Rokas Abraitis (Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, mokytojas Simonas Nemira).

INT-32 modelių klasė:

1-ąją vietą laimėjo – Mažvydas Slavickas (Kauno moksleivių techninės kūrybos centras, mokytojas Vytautas Bytautas);

2-ąją vietą – Gvidas Viganauskas (Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, mokytojas Simonas Nemira);

3-iąją vietą – Nojus Kačinskas (Kauno moksleivių techninės kūrybos centras, mokytojas Vytautas Bytautas).

G-12 modelių klasė:

1-ąją vietą laimėjo Gvidas Viganauskas (Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, mokytojas Simonas Nemira);

2-ąją vietą – Dovydas Vaičiulis (Klaipėdos moksleivių saviraiškos centras, mokytojas Viktoras Greičius);

3-iąją vietą – Matas Mickevičius Kačinskas (Kauno moksleivių techninės kūrybos centras, mokytojas Vytautas Bytautas).

ES-24 modelių klasė:

3-iąją vietą – Steponas Nemira (Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, mokytojas Simonas Nemira).

Gegužės mėnesį Vilniuje vyks IV etapas ir finalinės varžybos. Palinkėkime klaipėdiečiams sėkmės!

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“326″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“1″ thumbnail_width=“100″ thumbnail_height=“75″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“20″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Show as slideshow]“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]